Kontakt

RK Beruška
Hasičská 53/930
70030 Ostrava - Hrabůvka

Mobil: +420 777 02 15 02
Mobil: +420 776 600 004
E-mail: ostrava@rkberuska.cz
URL: www.rkberuska.cz
IČ: 27784614
DIČ: CZ27784614

Zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 51725.


Anna Rybářová Úroveň certifikace
**

Anna Rybářová
realitní makléřka
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
rybarova@rkberuska.cz

Pavla Sadílková Úroveň certifikace

Pavla Sadílková
realitní makléřka
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
sadilkova@rkberuska.cz

Martin Princ Úroveň certifikace
***

Martin Princ
realitní makléř
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
princ@rkberuska.cz

Tomáš Demběc Úroveň certifikace
*****

Tomáš Demběc
realitní makléř
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
dembec@rkberuska.cz

Michal Ambroz Úroveň certifikace
****

Michal Ambroz
ředitel pobočky
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
ambroz@rkberuska.cz

Vladimír Večeřa Úroveň certifikace

Vladimír Večeřa
realitní makléř
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
vecera@rkberuska.cz

Call Centrum Úroveň certifikace

Call Centrum
asistentka
Mobil: 776600004
Tel.:
info@rkberuska.cz

Karel Vincourek Úroveň certifikace
*

Karel Vincourek
realitní makléř
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
vincourek@rkberuska.cz

Vojtěch Varga Úroveň certifikace
*

Vojtěch Varga
realitní makléř
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
varga@rkberuska.cz

Petr Kachel Úroveň certifikace
***

Petr Kachel
realitní makléř
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
kachel@rkberuska.cz

Vlasta Kahúnová Úroveň certifikace
*****

Vlasta Kahúnová
realitní makléřka
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
kahunova@rkberuska.cz

Beruška realitní kancelář s.r.o. Úroveň certifikace

Beruška realitní kancelář s.r.o.
realitní makléřka
Mobil: +420 776 600 004
Tel.:
info@rkberuska.cz

Lukáš Strnad Úroveň certifikace
*

Lukáš Strnad
realitní makléř
Mobil: 776 600 004
Tel.:
strnad@rkberuska.cz

Stanislav Směrtěnko Úroveň certifikace
*****

Mgr. Stanislav Směrtěnko
jednatel společnosti
Mobil: +420 777 021 502
Tel.: +420 776 600 004
smertenko@rkberuska.cz

Aneta Mocková Úroveň certifikace
*

Aneta Mocková
realitní makléřka
Mobil: 776 600 004
Tel.:
mockova@rkberuska.cz

Zdeněk Malík Úroveň certifikace

Zdeněk Malík
Mobil: 724857775
Tel.:
zdenek.malik@lawers.cz

Beruška realitní kancelář s.r.o. | 2008 - 2017 PoskiReal Poski REAL komplexní realitní software | Black-Reality.cz