Kontakt

Ostrava a okolí
Vítkovická 3276/2A
70200 Ostrava

Mobil:+420 777 021 502
Mobil:+420 776 600 004
E-mail:ostrava@rkberuska.cz
URL:www.rkberuska.cz
IČ:27784614
DIČ:CZ27784614

Další informace

Beruška realitní kancelář s.r.o. se sídlem Hasičská 53/930, Ostrava - Hrabůvka 700 30.

Zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 51725.

Fotogalerie

*
*
*
*

Kontakty

Anna Rybářová

Anna Rybářová
realitní makléřka

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: rybarova@rkberuska.cz

Pavla Sadílková

Pavla Sadílková
realitní makléřka

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: sadilkova@rkberuska.cz

Martin Princ

Martin Princ
realitní makléř

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: princ@rkberuska.cz

Tomáš Demběc

Tomáš Demběc
realitní makléř

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: dembec@rkberuska.cz

Miroslava Bravencová

Miroslava Bravencová
realitní makléřka

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: bravencova@rkberuska.cz

Vladimír Večeřa

Vladimír Večeřa
realitní makléř

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: vecera@rkberuska.cz

Pavlína Roupová

Ing. Pavlína Roupová
realitní makléřka

Mobil: +420 773 200 507
E-mail: roupova@rkberuska.cz

Call Centrum

Call Centrum
asistentka

Mobil: 776 600 004
E-mail: info@rkberuska.cz

Vojtěch Varga

Vojtěch Varga
realitní makléř

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: varga@rkberuska.cz

Petr Kachel

Petr Kachel
realitní makléř

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: kachel@rkberuska.cz

Vlasta Kahúnová

Vlasta Kahúnová
realitní makléřka

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: kahunova@rkberuska.cz

Veronika Polášková

Veronika Polášková
realitní makléřka

Mobil: +420 776 600 004
E-mail: polaskova@rkberuska.cz

Zdenek MALIK

Zdenek MALIK
realitní makléř

Mobil: 602 772 159
E-mail: malikzdenek@seznam.cz

Jiří Vlček

Jiří Vlček
realitní makléř

Mobil: 776 600 004
E-mail: vlcek@rkberuska.cz

Jan Matis

Jan Matis
realitní makléř

Mobil: 776 600 004
E-mail: matis@rkberuska.cz

Kateřina Fucimanová

Kateřina Fucimanová
realitní makléřka

Mobil: 776 600 004
E-mail: fucimanova@rkberuska.cz

Martina Stoklasová

Martina Stoklasová
realitní makléřka

Mobil: 776 600 004
E-mail: stoklasova@rkberuska.cz

Stanislav Smertenko

Mgr. Stanislav Smertenko
jednatel společnosti

Mobil: +420 777 021 502
Telefon: +420 776 600 004
E-mail: smertenko@rkberuska.cz

Roman Novelinka

Roman Novelinka
realitní makléř

Mobil: 776 600 004
E-mail: novelinka@rkberuska.cz

Pobočky