Virtuální prohlídky pro snazší prodej domu i bytu

Chcete své nemovitosti zvýšit šance na rychlý prodej a ušetřit si tak případné starosti? Virtuální prohlídky provedou potenciální zákazníky po domě i bytě téměř stejně jako makléř na osobní prohlídce. Nechte klienty nahlédnout do vaší nemovitosti z pohodlí domova. Virtuální prohlídku vám navíc můžeme zajistit i zcela zdarma.

 

Jak funguje virtuální prohlídka nemovitosti?

Profesionální 3D model vám zhotovíme snadno a rychle. Přijdeme do vaší nemovitosti a naší technikou nafotíme a natočíme vaše prostory. Ke konečnému vytvoření virtuální prohlídky využíváme celosvětově úspěšný software Matterport, který z našich záběrů poskládá dokonalý obraz. Jednotlivé místnosti na sebe perfektně navazují, vše vypadá na modelu úplně stejně jako v realitě.

virtuální prohlídka matterport

Zájemci se pak mohou přenést přímo do nemovitosti. Jednak uvidí půdorys a průřez domem nebo bytem, ale také si budou moci projít všechny místnosti a zaměřit se i na detaily. Pohybovat se klienti v 3D modelu mohou jednoduše pomocí záchytných bodů, podobně jako je tomu u internetových map.

Chcete virtuální prohlídku?

Máte o virtuální prohlídku zájem? Neváhejte se na nás obrátit, 3D model vaší nemovitosti na prodej vám vytvoříme úplně zdarma. 

Vyplňte nám níže uvedený kontaktní formulář a my se vám ozveme, jakmile to jen bude možné.

červená pohovka

Chcete podobnou virtuální prohlídku své nemovitosti? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
email: fname: lname: